Pustimex - logo
O firmie
obrazek

Nasza firma specjalizuje się w produkcji drobnowymiarowych prefabrykatów z betonu. Są to zarówno materiały konstrukcyjne (bloczki fundamentowe, pustaki ścienne), ogrodzenia, a także galanteria betonowa.

Za najważniejszy cel obraliśmy dbanie o wysoką jakość naszych produktów. Dążąc do jego osiągnięcia poprzez postępowanie zgodnie z wymogami technologii produkcji prefabrykatów betonowych na każdym etapie ich powstawania staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów. Pomagają nam w tym zarówno fachowa wiedza jak i doświadczenie. Jest ono tym cenniejsze, ponieważ ma charakter pokoleniowego przekazywania zawodu z ojca na syna.

W rodzinną tradycję prowadzenia firmy wpisane jest postawienie Klienta w centrum zainteresowania. To my dopasowujemy się do Twoich oczekiwań, indywidualnych potrzeb i upodobań. Przed Klientem nie mamy żadnych tajemnic. Każdy może zobaczyć jak powstają nasze produkty, od momentu odmierzenia potrzebnych ilości składników, skonstruowanie zbrojenia, poprzez przygotowanie mieszanki betonowej, jej zagęszczanie, uformowanie, aż do wytworzenia finalnego prefabrykatu.

Ogromną satysfakcję daje nam uznanie Klientów i pozycja, którą zdobyliśmy na lokalnym rynku wyrobów betonowych. Pokazuje to, że nasze działania są skuteczne i profesjonalne.
Zapraszamy Szanownych Państwa do skorzystania z oferty.

©2007–2020 Pustimex